13 & 14
DECEMBER 2023

Organisatie

Bedrijvencontactdagen is een organisatie van Kortrijk Xpo en Voka - Kamer Van Koophandel West-Vlaanderen

 

Beursmanagement:

Peter Vanbrackel
peter@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 16 90

Commerciële ambassadeurs:

Aäron Couckuyt
aaron@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 81 91

Mathieu Vanderhaeghen
+32 56 24 78 85
mathieu@bedrijvencontactdagen.be

Administratie:

Virginie Deneckere
virginie@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 59 46

Margot Naessens
margot@bedrijvencontactdagen.be
+32 56 24 78 91

Randactiviteiten:

Isabelle Callens
Isabelle.Callens@voka.be

Algemeen:

kortrijk@bedrijvencontactdagen.be

INFORMATIE AANVRAAG



Deze website gebruikt cookies om u een betere ervaring te bieden. Meer info over cookies

Noodzakelijke cookies (zijn nodig voor de correcte werking van de website)


Enkel geselecteerde cookies accepteren | Instellingen wissen